Kedvencekhez
  IMPERITY Impevita Kondícionáló Vékonyszálú hajra 250 ml
1 990,00 Ft
Egységár: 7,96 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
790,00 Ft
Egységár: 5,2667 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
3 990,00 Ft
Egységár: 7,98 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
2 890,00 Ft
Egységár: 28,90 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
4 590,00 Ft
Egységár: 9,18 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Impevita Ammónia, PPD és Rezorcin mentes hajfesték 100 ml
Impevita Ammónia, PPD és Rezorcin mentes hajfesték 100 ml
Impevita Ammónia, PPD és Rezorcin mentes hajfesték 100 ml
Impevita Ammónia, PPD és Rezorcin mentes hajfesték 100 ml
Színskála
2 490,00 Ft
Egységár: 24,90 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Singularity hajfesték 100 ml
Singularity hajfesték 100 ml
Singularity hajfesték 100 ml
Singularity hajfesték 100 ml
Színskála
1 690,00 Ft
Egységár: 16,90 Ft/ml
Összehasonlítás