Kedvencekhez
15 990,00 Ft
Egységár: 15,99 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Frizz Control Sampon 300 ml
7 195,00 Ft
Egységár: 23,98 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Full Defense Maszk 250 ml
LAKME TEKNIA Full Defense Maszk 250 ml
LAKME TEKNIA Full Defense Maszk 250 ml
10 990,00 Ft
Egységár: 43,96 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Full Defense Mist 300 ml
LAKME TEKNIA Full Defense Mist 300 ml
LAKME TEKNIA Full Defense Mist 300 ml
9 995,00 Ft
Egységár: 33,32 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Full Defense Sampon 1000 ml
12 995,00 Ft
Egységár: 13,00 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Full Defense Sampon 300 ml
LAKME TEKNIA Full Defense Sampon 300 ml
LAKME TEKNIA Full Defense Sampon 300 ml
LAKME TEKNIA Full Defense Sampon 300 ml
6 615,00 Ft
Egységár: 22,05 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Full Defense Szérum 100 ml
LAKME TEKNIA Full Defense Szérum 100 ml
LAKME TEKNIA Full Defense Szérum 100 ml
LAKME TEKNIA Full Defense Szérum 100 ml
7 205,00 Ft
Egységár: 72,05 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Organic Balance Hydra-oil 200 ml
LAKME TEKNIA Organic Balance Hydra-oil 200 ml
10 275,00 Ft
Egységár: 51,38 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Organic Balance olaj 100 ml
LAKME TEKNIA Organic Balance olaj 100 ml
12 495,00 Ft
Egységár: 124,95 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Organic Balance pakolás 250 ml
LAKME TEKNIA Organic Balance pakolás 250 ml
LAKME TEKNIA Organic Balance pakolás 250 ml
10 995,00 Ft
Egységár: 43,98 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Organic Balance sampon 300 ml
LAKME TEKNIA Organic Balance sampon 300 ml
LAKME TEKNIA Organic Balance sampon 300 ml
LAKME TEKNIA Organic Balance sampon 300 ml
7 150,00 Ft
Egységár: 23,83 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Perfect Cleanse Sampon 300 ml
LAKME TEKNIA Perfect Cleanse Sampon 300 ml
6 595,00 Ft
Egységár: 21,98 Ft/ml
Összehasonlítás