Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Pro Ageing fejbőr szérum 100 ml
LAKME TEKNIA Pro Ageing fejbőr szérum 100 ml
LAKME TEKNIA Pro Ageing fejbőr szérum 100 ml
LAKME TEKNIA Pro Ageing fejbőr szérum 100 ml
16 290,00 Ft
Egységár: 162,90 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Pro Ageing maszk 250 ml
LAKME TEKNIA Pro Ageing maszk 250 ml
11 595,00 Ft
Egységár: 46,38 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Pro Ageing sampon 300 ml
7 495,00 Ft
Egységár: 24,98 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Saffron Réz pakolás 250 ml
LAKME TEKNIA Saffron Réz pakolás 250 ml
9 700,00 Ft
Egységár: 38,80 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Saffron Réz sampon 300 ml
6 920,00 Ft
Egységár: 23,07 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA True Curls Kondicionáló 300 ml
LAKME TEKNIA True Curls Kondicionáló 300 ml
LAKME TEKNIA True Curls Kondicionáló 300 ml
10 290,00 Ft
Egységár: 34,30 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA True Curls maszk 250 ml
LAKME TEKNIA True Curls maszk 250 ml
11 390,00 Ft
Egységár: 45,56 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA True Curls sampon 1000 ml
LAKME TEKNIA True Curls sampon 1000 ml
16 750,00 Ft
Egységár: 16,75 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA True Curls sampon 300 ml
LAKME TEKNIA True Curls sampon 300 ml
7 380,00 Ft
Egységár: 24,60 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Violet Lavender Maszk 250 ml
9 700,00 Ft
Egységár: 38,80 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
6 760,00 Ft
Egységár: 22,53 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA White Silver Maszk 250 ml
LAKME TEKNIA White Silver Maszk 250 ml
9 555,00 Ft
Egységár: 38,22 Ft/ml
Összehasonlítás