Kedvencekhez
LAKME K.Finish Hard xtreme erős hajlakk 300 ML
LAKME K.Finish Hard xtreme erős hajlakk 300 ML
7 790,00 Ft
Egységár: 25,97 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
6 435,00 Ft
Egységár: 85,80 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKMÉ K.FINISH PLIABLE FLEXIBLE HOLD hajlakk 300 ml
7 590,00 Ft
Egységár: 25,30 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKMÉ K.FINISH POLISH hajfény spray 200 ml
LAKMÉ K.FINISH POLISH hajfény spray 200 ml
LAKMÉ K.FINISH POLISH hajfény spray 200 ml
6 435,00 Ft
Egységár: 32,18 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKMÉ K.FINISH POWER STRONG HOLD hab 300 ml
LAKMÉ K.FINISH POWER STRONG HOLD hab 300 ml
7 290,00 Ft
Egységár: 24,30 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME K.Finish Rings göndörség hidratáló balzsam 150 ml
6 320,00 Ft
Egységár: 42,13 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
6 990,00 Ft
Egységár: 46,60 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Lakme K.Styling Blowout szárításgyorsító spray 200 ml
9 995,00 Ft
Egységár: 49,98 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME K.STYLING Shape hajtőemelő spray 300 ml
LAKME K.STYLING Shape hajtőemelő spray 300 ml
6 590,00 Ft
Egységár: 21,97 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME K.STYLING TAMER hajegyenesítő gél 150 ml
6 320,00 Ft
Egységár: 42,13 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME L-2 Blonde kétfázisú balzsam 300 ml
LAKME L-2 Blonde kétfázisú balzsam 300 ml
LAKME L-2 Blonde kétfázisú balzsam 300 ml
7 630,00 Ft
Egységár: 25,43 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME L-2 Care kétfázisú balzsam 300 ml
LAKME L-2 Care kétfázisú balzsam 300 ml
LAKME L-2 Care kétfázisú balzsam 300 ml
LAKME L-2 Care kétfázisú balzsam 300 ml
7 630,00 Ft
Egységár: 25,43 Ft/ml
Összehasonlítás