Kedvencekhez
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 100 ml
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 100 ml
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 100 ml
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 100 ml
3 900,00 Ft
Egységár: 39,00 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 300 ml
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 300 ml
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 300 ml
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 300 ml
7 630,00 Ft
Egységár: 25,43 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME L-2 Curls kétfázisú balzsam 100 ml
LAKME L-2 Curls kétfázisú balzsam 100 ml
LAKME L-2 Curls kétfázisú balzsam 100 ml
3 900,00 Ft
Egységár: 39,00 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME L-2 Curls kétfázisú balzsam 300 ml
LAKME L-2 Curls kétfázisú balzsam 300 ml
7 630,00 Ft
Egységár: 25,43 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME Metal Remover Hydra-kondicioláló 300 ml
LAKME Metal Remover Hydra-kondicioláló 300 ml
9 995,00 Ft
Egységár: 33,32 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME Metal Remover Hydra-maszk 250 ml
LAKME Metal Remover Hydra-maszk 250 ml
10 865,00 Ft
Egységár: 43,46 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
17 495,00 Ft
Egységár: 17,50 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
7 335,00 Ft
Egységár: 24,45 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME Metal Remover samponozás előtti spray 150 ml
LAKME Metal Remover samponozás előtti spray 150 ml
6 990,00 Ft
Egységár: 46,60 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME Metal Remover védő permet 300 ml
LAKME Metal Remover védő permet 300 ml
9 540,00 Ft
Egységár: 31,80 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Argán olaj Pakolás 1000 ml
29 090,00 Ft
Egységár: 29,09 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA Argán olaj Sampon 1000 ml
17 590,00 Ft
Egységár: 17,59 Ft/ml
Összehasonlítás