Kedvencekhez
6 990,00 Ft
Egységár: 46,60 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Lakme K.Styling Blowout szárításgyorsító spray 200 ml
9 995,00 Ft
Egységár: 49,98 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME K.STYLING Shape hajtőemelő spray 300 ml
LAKME K.STYLING Shape hajtőemelő spray 300 ml
6 590,00 Ft
Egységár: 21,97 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME K.STYLING TAMER hajegyenesítő gél 150 ml
6 320,00 Ft
Egységár: 42,13 Ft/ml
Összehasonlítás