Kedvencekhez
  LAKME TEKNIA S.C. Relief maszk érzékeny és száraz fejbőrre 250 ml
  LAKME TEKNIA S.C. Relief maszk érzékeny és száraz fejbőrre 250 ml
  LAKME TEKNIA S.C. Relief maszk érzékeny és száraz fejbőrre 250 ml
11 895,00 Ft
Egységár: 47,58 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME TEKNIA S.C. Relief sampon 1000 ml
LAKME TEKNIA S.C. Relief sampon 1000 ml
17 495,00 Ft
Egységár: 17,50 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
  Lakmé Teknia Scalp Care Relief Sampon érzékeny száraz fejbőrre 300 ml
  Lakmé Teknia Scalp Care Relief Sampon érzékeny száraz fejbőrre 300 ml
7 390,00 Ft
Egységár: 24,63 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
  Lakmé Teknia Scalp Care Vital Lotion hajhullás ellen 150 ml
  Lakmé Teknia Scalp Care Vital Lotion hajhullás ellen 150 ml
9 995,00 Ft
Egységár: 66,63 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
  Lakmé Teknia Scalp Care Vital Sampon hajhullás ellen 1000 ml
17 495,00 Ft
Egységár: 58,32 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
  Lakmé Teknia Scalp Care Vital Sampon hajhullás ellen 300 ml
  Lakmé Teknia Scalp Care Vital Sampon hajhullás ellen 300 ml
7 570,00 Ft
Egységár: 25,23 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
18 990,00 Ft
Egységár: 18,99 Ft/ml
Összehasonlítás