Kedvencekhez
8 990,00 Ft
Egységár: 17,98 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Luxoya Gloss sampon 1000 ml
9 990,00 Ft
Egységár: 9,99 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Luxoya Gloss sampon 250 ml
4 590,00 Ft
Egységár: 18,36 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
6 990,00 Ft
Egységár: 29,13 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
  LUXOYA Hair Booster szérum Progresszív hajhullás ellen 90 ml
9 990,00 Ft
Egységár: 111,00 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LUXOYA Hair Booster szérum Reaktív hajhullás ellen 90 ml
LUXOYA Hair Booster szérum Reaktív hajhullás ellen 90 ml
9 990,00 Ft
Egységár: 111,00 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Luxoya Hajkiegyenesítő spray 200 ml
5 390,00 Ft
Egységár: 26,95 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Luxoya Hyaluron-keratin sampon 250 ml
3 490,00 Ft
Egységár: 13,96 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Luxoya Hyaluron-keratin sampon 400 ml
4 990,00 Ft
Egységár: 12,475 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Luxoya Korpásodás elleni sampon 400 ml
4 990,00 Ft
Egységár: 12,475 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Luxoya Repair balzsam 1000 ml
9 990,00 Ft
Egységár: 9,99 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Luxoya Repair balzsam 250 ml
4 990,00 Ft
Egységár: 19,96 Ft/ml
Összehasonlítás