Kedvencekhez
Olaplex NO.5 Haj megújító balzsam 250 ml
7 990,00 Ft
Egységár: 31,96 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Olaplex NO.5P Haj megújító hamvasító balzsam 1000 ml
Olaplex NO.5P Haj megújító hamvasító balzsam 1000 ml
Olaplex NO.5P Haj megújító hamvasító balzsam 1000 ml
26 990,00 Ft
Egységár: 26,99 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Olaplex NO.5P Haj megújító hamvasító balzsam 250 ml
Olaplex NO.5P Haj megújító hamvasító balzsam 250 ml
Olaplex NO.5P Haj megújító hamvasító balzsam 250 ml
7 990,00 Ft
Egységár: 31,96 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Olaplex NO.6 hajban maradó hajápoló krém 100 ml
7 990,00 Ft
Egységár: 79,90 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
  Olaplex NO.7  Hajkötés sokszorozó hajvégápoló olaj 30 ml
  Olaplex NO.7  Hajkötés sokszorozó hajvégápoló olaj 30 ml
7 990,00 Ft
Egységár: 266,33 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
104 990,00 Ft
Egységár: 66,66 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
39 990,00 Ft
Egységár: 133,30 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
7 990,00 Ft
Egységár: 53,27 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Olaplex Lash Bond Szérum 4.5 ml
Olaplex Lash Bond Szérum 4.5 ml
19 990,00 Ft
Egységár: 4 442,22 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
8 990,00 Ft
Egységár: 44,95 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
9 990,00 Ft
Egységár: 99,90 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Olaplex NO.3 Hair Perfector 250 ml
17 160,00 Ft
Egységár: 68,64 Ft/ml
Összehasonlítás