Kedvencekhez
DCM Szőkítőpor 25 gramm
590,00 Ft
Egységár: 23,60 Ft/g
Összehasonlítás
Kedvencekhez
DCM Szőkítőpor 500 gramm
3 990,00 Ft
Egységár: 7,98 Ft/g
Összehasonlítás
Kedvencekhez
2 690,00 Ft
Egységár: 5,38 Ft/g
Összehasonlítás
Kedvencekhez
DCM Ammónia mentes hajfesték 100 ml
Színskála
Válassz színt
1 850,00 Ft
Egységár: 18,50 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
5 990,00 Ft
Egységár: 11,98 Ft/g
Összehasonlítás