Kedvencekhez
LAKME K.Blonde szőkítőpor Advanced 500 gramm
19 990,00 Ft
Egységár: 39,98 Ft/gramm
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME K2.0 Helyreállító maszk 500 ml
LAKME K2.0 Helyreállító maszk 500 ml
LAKME K2.0 Helyreállító maszk 500 ml
LAKME K2.0 Helyreállító maszk 500 ml
53 990,00 Ft
Egységár: 269,95 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME K2.0 Hialuronsavas kezelés 100 ml
LAKME K2.0 Hialuronsavas kezelés 100 ml
LAKME K2.0 Hialuronsavas kezelés 100 ml
15 990,00 Ft
Egységár: 159,90 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKMÉ K2.0 Védő permet 200 ml
LAKMÉ K2.0 Védő permet 200 ml
LAKMÉ K2.0 Védő permet 200 ml
LAKMÉ K2.0 Védő permet 200 ml
39 990,00 Ft
Egységár: 199,95 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 100 ml
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 100 ml
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 100 ml
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 100 ml
3 900,00 Ft
Egységár: 39,00 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 300 ml
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 300 ml
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 300 ml
LAKME L-2 Classic kétfázisú balzsam 300 ml
7 630,00 Ft
Egységár: 25,43 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
6 390,00 Ft
Egységár: 42,60 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
8 390,00 Ft
Egységár: 55,93 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Lakme Chroma Ammóniamentes Tartós hajfesték 60 ml
Lakme Chroma Ammóniamentes Tartós hajfesték 60 ml
Lakme Chroma Ammóniamentes Tartós hajfesték 60 ml
Lakme Chroma Ammóniamentes Tartós hajfesték 60 ml
Színskála
Válassz színt!
3 690,00 Ft
Egységár: 61,50 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Lakme Chroma Developer 18V 5,4% 1000 ML
4 990,00 Ft
Egységár: 4,99 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
2 190,00 Ft
Egységár: 36,50 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKMÉ Collage vegán krémhajfesték 60 ml
LAKMÉ Collage vegán krémhajfesték 60 ml
LAKMÉ Collage vegán krémhajfesték 60 ml
LAKMÉ Collage vegán krémhajfesték 60 ml
Színskála
Válassz színt!
3 450,00 Ft
Egységár: 57,50 Ft/ml
Összehasonlítás