Kedvencekhez
Lakme Glaze hajszínező 60 ml
Lakme Glaze hajszínező 60 ml
Lakme Glaze hajszínező 60 ml
Lakme Glaze hajszínező 60 ml
Színskála
Válassz színt!
3 550,00 Ft
Egységár: 59,17 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKMÉ Gloss ammóniamentes hajszínező kezelés 60 ml
Színskála
Válassz színt!
3 450,00 Ft
Egységár: 57,50 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
51 500,00 Ft
Egységár: 103,00 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
51 500,00 Ft
Egységár: 171,67 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
LAKMÉ K.Blonde Toner árnyaló 60 ml
LAKMÉ K.Blonde Toner árnyaló 60 ml
Színskála
Válassz színt!
3 440,00 Ft
Egységár: 57,33 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
4 690,00 Ft
Egységár: 31,27 Ft/ml
Összehasonlítás
Kedvencekhez
51 500,00 Ft
Egységár: 103,00 Ft/ml
Összehasonlítás
Nincs raktáron
Kedvencekhez
8 550,00 Ft
Egységár: 85,50 Ft/ml
Összehasonlítás
Nincs raktáron
Kedvencekhez
LAKME I.PLEX Szalon csomag 3*500 ml
LAKME I.PLEX Szalon csomag 3*500 ml
142 000,00 Ft
Egységár: 94,67 Ft/ml
Összehasonlítás
Nincs raktáron
Kedvencekhez
LAKME K.Blonde szőkítőkrém 200 ml
LAKME K.Blonde szőkítőkrém 200 ml
11 190,00 Ft
Egységár: 55,95 Ft/ml
Összehasonlítás
Nincs raktáron